Hakkımızda

Sultandağı Kirazı... Tamamen doğal, sağlıklı ve dalından evinize...

Sultandağı Kirazı'na Genel Bakış

Dünyaca ünlü Afyonkarahisar Sultandağı kirazı iki yıl önce yapılan çalışmalar sonrasında Tadiki markasını aldı.

Yılda üretilen 40 bin ton kirazın yüzde 60'ı ihraç ediliyor. Türkiye'nin kiraz ihracatı yılda 60 bin ton civarında. Sultandağı, ülke ihracatının yüzde 30'unu karşılıyor.

Her ihraç edilen üç kirazdan birisi Tadiki kirazı olarak yurt dışına gidiyor. Göl ve dağ havası içinde adeta bir klima havası etkisinde yetişen kirazların, aroma ve renk ve koku olarak hiçbir kiraza benzemiyor.

Sultandağı'nda 2 bin 500 kiraz üreticisi 22 bin hektarlık alanda kiraz üretimi yapıyor. Tadiki, büyük zincir marketlerde de yerini almaya başladı.

sultandagikirazi.com

Yukarıda da ifade edildiği gibi Sultandağı Kirazı, Türkiye kiraz ihracatının tek başına %30'unu karşılayan benzersiz bir tada ve değere sahip. Bizler SultandağıKirazı.com sitesi olarak, kendi kiraz bahçelerimizde tek tek, ağaç ağaç özenerek yetiştirdiğimiz yüksek kalitedeki Sultandağı Kirazı'nı, internet üzerinden sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

"Dalından Evlerinize"

SultandağıKirazı.com olarak, "Dalından Evlerinize" sloganıyla çıktığımız yolda tek amacımız, gelecek nesillerimize, çocuklarımıza bırakmak için titizlikle yetiştirdiğimiz kiraz bahçelerimizdeki tamamen doğal Sultandağı Kirazını Türkiye'nin her yerine ulaştırarak, dalından özenle topladığımız ve özel olarak paketlediğimiz kirazlarımızı evlerinize ulaştırmak.

www.sultandagikirazi.com
Type:
Cherry
Style: Fresh
Color: Dark Red
Maturity: Excellent
Models: Ziraat 9000 and Gılli
Grade: +24, +26, +28, +30, +32
Place of Origin: Afyon - Turkey

Product Description
Our  cherries are harvested from Afyon which have the finest orchards of Turkey. 
 

Siz de bu doğal ve sağlıklı lezzeti, tam yetişme ve dalından toplama zamanında, web sitemiz üzerinden anında sipariş verebilirsiniz. 

Sipariş vermek için bizi arayın:
0535 203 89 89

Not bırakın, biz sizi arayalım:
Tıklayın

Sultandağı Kirazı

Sultandağı Kirazı hakkındaki detaylı bilgilere, sultandağı kiraz ürünlerinin fotoğraf ve görsellerine ulaşın. Sultandağı kirazı satın alın.

Sultandağı Kirazı

Bahçe Mevkii: Kırca-Sultandağı / Afyon
Ofis: Yeşilova Mahallesi 4023. Cadde 1/30 SerTower, 06796 Etimesgut / Ankara
Sultandağı / afyon

Tasarım - Yazılım: Medya İnternet © Tüm Hakları Saklıdır.